676 4943 või 5663 5958 info@relk.ee

humiFog direct

humiFog direct on CARELi uus lahendus, mis on täielikult pühendatud adiabaatiliselt toimivale niisutusele. humiFog direct on kõrgsurvega pihusti, mis toodab pidevat 70 baarist veesurvet. Tänu uuele ventilatsiooni osale, on vesi aurustatud väga väikesteks piiskadeks, mis on jaotatud keskkonda. Ventilaatorite väga võimas vool soosib aurustumise spontaanset imendumist õhus. Suhtelist niiskust saab seega kontrollida kusiganes vaja ja aurustava jahutuse eelised saab ära kasutada, „imades“ tootmiskohtade masinate poolt toodetud kuumust ja vähendades temperatuuri väga madala energiatarbimisega. humiFog laiendab humiFogi kõrgsurvepihustiute peret laiendades olemasolevate võimsuste ulatust ja tutvustades uue funktsionaalsuse küllust, mis teeb selle toote veelgi lihtsamalt paigaldatavaks ja lihtsamalt kasutatavaks. Kontrollseadmel on kõik vajalik olemas. Lisaks pumbale ja elektroonilisele kontrollerile sisaldab see ka aktiveerimis ja drenaaživentiile erinevate tsoonide varustamise võrgustikele. Paigaldusaeg ja kulud on viidud miinimumini, sest murettekitav platsi kaabeldus on ole enam vajalik. Süsteemi hügieen on garanteeritud automaatsete loputustsüklitega ja demineraliseeritud veekasutusega, jaotades puhast ja värsket vett keskkonnas igal ajal. Tänu uue generatsiooni kontrollerile cpHC on humiFog direct õhuniisutaja tänapäevane toode võrreldes konkurentide kõigi toodete ühendusvusfunktsioonidega. Veebiserver lubab juurdepääsu masina täielikuks funktsionaalsuseks isiklikust arvutist, tahvelarvutist või nutitelefonist. Kui selle asemel on seade süsteemi osa, mis on kontrollitav välise järelevalve või hoone automaatikasüsteemi poolt, Modbus ja Bacnet andmeside on juba sisseehitatud ja olemas kommunikatsiooniks nii jadapordi kui Ethernetiga. Kaugkontroll on võimalik ka võimaldades tERA teenust. humiFog direct on parim lahendus suhtelise niiskuse kontrolliks tööstustes nagu paberi-, trüki- puidutööstus või kohtades, mis on mõeldud toidu säilitamiseks ja vaadikeldrites.
Kategooria:
Sooviksid omale seda seadet või täpsemat infot?
Võita meiega ühendust ning täpsustame infot või teeme sulle hea pakkumise!

Toote täpsem info

Eelised

  • Paigaluskergus: kotrollseade, uued ventilatsiooni osad ja kiirühendusega voolikutekomplektid võimaldavad äärmiselt lihtsat süsteemilahendust isegi kui paigaldajatel ei ole palju oskusi ja puuduvad spetsiaalsed tööriistad.
  • madal energiatarbimine: spontaanne veepiiskade aurustamine õhus eemaldab liigse kuumuse keskkonnast (0,69kW igast liitrist veest, mis aurustub), kõigest 4W elektrienergiat aurustunud vee liitri kohta.
  • Parim hügieen: automaatne loputus- ja täitmisprotseduur ja ühendused veepuhastussüsteemidega pöördosmoosiga jaotab alati värsket ja puhast vett keskkonda.
  • Ühenduvus: süsteemi lokaalne jälgimine lauaarvuti, tahvelrvuti või nutitelefoniga tänu integreeritud veebiserverile. Kommunikatsioon peasüsteemidega hooneautomaatika jaoks on tehtud kergemaks tänu Modbus ja BACnet andmesidele, nii jadapordi kui Etherneti kaudu.

Dokumentatsioon

Rohkem infot : http://www.carel.com/product/humifog-direct

Tutvustus (Inglise keeles) : fail

Kasutusjuhend (Inglise keeles) : fail

Tehniline spetsifikatsioon

Loe tehnilist spetsifikatsiooni vajutades siia