676 4943 või 5663 5958 info@relk.ee

Suruõhu ja vee niisutid

Tutvu meie pakutavate toodetega siit
Vee pihustamine on juhitud välise kontrollsignaaliga või iseseisva kontrolleriga nt niiskus/temperatuuri seadepunkti jälgimise korral. Seade juhib ka mitmeid automaattsükleid, nt düüsi puhastus ja pesu.

Suruõhuniisutid on ideaalsed niisutuslahendused kui suruõhuvõimalus on olemas, nt paljudes tööstustes, isegi kui niisutussüsteemid on sageli ühendatud otse õhukompressoriga. Niisuti sisaldab algselt elektroonilise kontrolleriga kappi, mis, kasutades kahte sõltumatut ühendustoruvõrgustikku, on varustatud suruõhu ja vee spreiotsikutega ideaalse survega koheseks töötamiseks. Seadmed saab paigaldada ventilatsiooniseadmesse või otse ruumi, kus on niiskuskontrolli vajadus. Pihustite suurim eelis on toodetud piiskade minimaalsed mõõtmed ja nende täielik segamine suruõhuga, mis tänu oma kiirusele jaotab aerosooli ruumi ja võimaldab seejärel kiire imendumise. Neid seadmeid saab kasutada ruumide otseseks jahutamiseks ja on ideaalsed tekstiilitööstuses, puidu ja paberi tootmisel, ja laoruumides, kus on peaaegu alati olemas suruõhu võimalus.

Mc multizone’l on elektrooniline kontroller, mis juhib veega varustamist ja suruõhku düüsidesse.

Vee pihustamine on juhitud välise kontrollsignaaliga või iseseisva kontrolleriga nt niiskus/temperatuuri seadepunkti jälgimise korral. Seade juhib ka mitmeid automaattsükleid, nt düüsi puhastus ja pesu.

Süsteem suudab kontrollida niiskust iseseisvalt eritsoonides (ruumid, ventilatsiooniseadmed, külmaruumid) kasutades ülem-alluv skeemi. Skeemil on üks peaseade ja mitu alluvseadet (kuni 5) ühendatud pLANi. Ülemseade on varustatud displeiga, et pääseda ligi andmetele, vaadata olekut ja sõnumeid nii ülem- kui alluvseadmetel. Alluvseadmetel on ka oma sisemine kontroller ja neid saab seadistada nii, et need jätkaks töötamist ka siis kui ühendus ülemseadmega on segatud.

Plussid
Ülem-alluv seadistust saab kasutada:

  • kõrge võimsuse jaoks: ruumides või kanalites, kus on nõutud niiskustase rohkem kui 230 kg/h ja seega rohkem kui üks mc seade. Kontrollsignaalid (andurid, välised signaalid, piirandur) on ühendatud ainult peaseadmega. Peaseade ja alluvseadmed toodavad niisutust/jahutust, mis on proportsionaalne nõutule ja nende võimsusele. See lubab süsteemidel arendada võimsust kuni 1380 kg/h;
  • Mitmetsooniline kasutamine: mitmetes tsoonides, ruumides, torudes kasutamine, millel igaühel on oma niiskuse/ temperatuuri seadepunkt. Kõik parameetrid, oleku info ja sõnumid kõigi seadmete kohta on nähtavad ja muudetavad ülemseadme ekraanil. Suurte ruumide paigaldusel saab ruumid jaotada tsoonideks, millel igaühel on oma niiskus/ temperatuuriandur, kasutades mitmetsoonilist ülem-alluv süsteemi.
  • Automaatne düüsi isepuhastuv süsteem: iga seade, nii ülem kui alluvseade, aktiveerib perioodiliselt aurudüüside kuivatus- ja puhastustsükli. Spetsiaalset puhastuskolbi düüsi sees pressitakse perioodiliselt vedruga düüsiavasse eemaldades nii mineraalsoolad ja märgatavalt vähendades puhastusvajadust.